آوین گرین؛ بهترین مشاور برای تأسیس و مدیریت گلخانه شما!

چرا به مشاوره کشت گلخانه‌ای نیاز داریم؟ آیا گلخانه آوین می‌تواند همه محصولات مورد نیاز شما را تأمین کند؟ کارشناسان ما با سابقه درخشانی که در زمینه مدیریت گلخانه دارند، راهنمای خوبی برای شما خواهند بود.

شما می‌توانید علاوه بر دریافت مشاوره‌های تخصصی آوین، انواع نشاءها و بذرها را با بالاترین کیفیت سفارش دهید؛ چه چیزی بهتر از این! با این مزایا حتی کسانی که گلخانه خود را تازه تأسیس کرده‌اند یا می‌خواهند در آینده‌ای نزدیک این کار را انجام دهند نیز از خدمات تخصصی ما بی‌بهره نمی‌مانند.

با توجه به اینکه محصولات و خدمات آوین زیر نظر کارشناسان باتجربه ما ارائه می‌شوند، نباید نگران کیفیت خدمات و محصولات ما باشید.

چرا گلخانه آوین؟

شاید اکنون از خودتان بپرسید که چرا باید از خدمات آوین گرین استفاده کنم و چه تفاوتی میان آوین و گلخانه‌های دیگر وجود دارد؟ موارد مختلفی برای پاسخ به سؤالات شما وجود دارند؛ اما یکی از دلایل مهم آن، اپلیکیشن آوین است.

شما با عضویت در این اپلیکیشن می‌توانید به راحتی مدیریت گلخانه خود را انجام داده و از مشاوره‌های تخصصی آن بهره‌مند شوید. حتی می‌توانید با کشاورزان و گلخانه‌داران دیگر در ارتباط باشید و با هم همفکری کنید؛ اما این تمام ماجرا نیست!

آوین بیش از 15 سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و تعداد کارشناسان مجرب آن 53 نفر هستند؛ این آمار نشان می‌دهد که آوین برای هر نوع محصول، کارشناسان مجربی دارد که شما را راهنمایی می‌کنند تا محصولی باکیفیت تولید کنید.

از خدمات مهم دیگر گلخانه آوین می‌توان به سمپاشی با پهباد اشاره کرد که افزایش سرعت سمپاشی، کاهش هزینه‌ها و محلول پاشی یکنواخت را به دنبال دارد؛ همچنین این نوع سمپاشی برای مشتریان گلخانه آوین رایگان انجام می‌شود! شما می‌توانید درخواست خود را برای این نوع سمپاشی در سایت ثبت کنید.

استفاده از فناوری روز، پشتیبانی دائمی، ارائه بهترین عملکرد و مشاوران متخصص و باتجربه از مزایای استفاده از خدمات ما هستند.

پس اگر می‌خواهید بهترین نشاءها و بذرها را سفارش دهید یا تصمیم دارید که یک گلخانه تأسیس کنید و به مشاوره نیاز دارید، همین الان با ما تماس بگیرید.

با اپلیکیشن آوین گرین به راحتی مدیریت کنید!

مدیریت گلخانه و مزرعه خود را به آوین گرین بسپارید